Forest Primo 70R

Forestprimo® 70R

Forestprimo 70R – Aluplast Ideal 4000 Round line – System o szerokości 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, 5-6 komorowy. System Aluplast Ideal 4000 Round line to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o głębokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie do charakteru wnętrza. System Aluplast Ideal 4000 jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji. W tym drugim przypadku, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.

  • 5-6 komorowa budowa i głębokość zabudowy 70 mm zapewniają optymalną izolację termiczną i akustyczną  (do Uf =1,3 W/m2K )
  • Duża komora wzmocnienia gwarantuje odpowiednia statykę
    Estetyczne i niewidoczne uszczelki przyszybowe
  • 15 stopniowy skos krawędzi ramy i skrzydła zapewnia optymalny spływ wody
  • 13 mm przesunięcie osi rowka okuciowego od krawędzi ramy daje możliwość stosowania szerszych zaczepów, a tym samym zwiększa jego odporność na włamanie.
  • Niezwykle trwałe i nowoczesne uszczelki zapewniają, że okna są szczelne i niezawodne.
  • Zwarta budowa delikatne zaokraglenia i skosy nadają profilom nowoczesny i elegancki wygląd.
  • Gładka powierzchnia ramy ułatwia mycie i konserwację

Rama 140301 COEX 6K
Skrzydło 140322 COEX 5K
U ref. Program
Szyba 4/16/4 – U=1,1
Okuwanie MSL.OS / MVA
Klamka PCV
Il.komór 6/5
Il.uszczelek 2
Klasa profilu B

 

AP 23 – Złoty Dąb

AP 27 – Orzech

AP 05 – Machoń

AP 60 – Szary Antracytowy(struktura piaskowa)

 

Rama 140301
Skrzydło 140322
U ref. Program
Szyba 4/16/4 – U=1,1
Okuwanie MSL.OS / MVA
Klamka PCV
Il.komór 5
Il.uszczelek 2
Klasa profilu B